![]() |
#1
|
||||
|
||||
![]()
Nu när det är vår i luften även här i Norrbotten, så passar det väl med en vårträff i grekiska tecken
![]() När? Lörd.21/4, ca 18.00 (för ouzo före maten) Var? På Kafelino i Luleå (var annars ![]() Går alldeles utmärkt att ta med sig en "icke-kalimera" eller flera sådana. Vi kan ju alltid övertyga dessa om hur trevligt det är att vara medlem... ![]() Vilka kommer? Andreas på Kafelino vill nog veta någon dag innan hur många vi blir, så anmäl er här på forumet eller skicka PM till mig senast 14/4, tack! Välkomna! Ivi ![]() |
#2
|
||||
|
||||
![]()
Jag kommer!!!
![]() |
#3
|
|||
|
|||
![]()
Och jag kommer också!
Pia |
#4
|
||||
|
||||
![]()
Härligt! Med oss två här hemma + ett par vänner + Elisabet + Pia är vi ju redan en bra början
![]() Ivi |
#5
|
|||
|
|||
![]()
Ååååååå, om jag kunde ta semester, då skulle jag/vi såååååååååååå gärna komma!! Nu får vi vänta & längta efter er ända tills maj!!
Ät gott & må gott i Luleå! ![]() ![]() |
#6
|
||||
|
||||
![]()
hej allihopa igen...lite länge sen sist.....
ska genast kolla upp datumet det vore såååå härligt att ses igen ![]() ![]() myssa..... |
#7
|
||||
|
||||
![]() ![]() ![]() |
#8
|
||||
|
||||
![]()
I morgon kommer jag att ringa till Kafelino och boka ett bord för ca 6 personer. Så om nu någon känner sig sugen att hänga med, så går det bra att höra av sig här på Forumet fortfarande i kväll. Myssa!!! Var är du???
Just nu ser det ut som att vi blir en liten (men säkert naggande god ![]() ![]() Ivi |
#9
|
||||
|
||||
![]()
Hon är på Kreta!! Vet inte när hon kommer hem men kan sms:a och fråga om hon hinner till på lördag
![]() |
#10
|
||||
|
||||
![]()
hej skrev just till Ivi att jag inte kommer tyvärr, men nästa gång och då tar jag med min nya sambo!!! tänk hur det kan gå då man flörtar på Kreta!!!
![]() ![]() lycklig myssa..... |
![]() |
|
|