![]() |
|
#1
|
||||
|
||||
![]()
Ja, det är jättekonstigt. Dock kan man få biljetterna hemskickade mot en kostnad. Tar 2-3 arbetsdagar, om posten där och här sköter sig.
|
#2
|
||||
|
||||
![]() Citat:
/Ofelia |
#3
|
||||
|
||||
![]()
Uppdatering: väntar just nu i hamnen på Santorini på färjan till Naxos. Hade bokat taxi med Rideways från flygplatsen. Vilken fullträff! När vi landade fick jag ett sms med chaufförens namn samt information att han var på plats. Det var så skönt att ha det ordnat när man landar mitt i natten. Kommer att använda dem igen.
Nu väntar nästan 3 veckor i paradiset. /Ofelia |
#4
|
|||
|
|||
![]()
Härligt!!!
Å jättekul att hitta ett bra färdsätt, där det brukar vara lite kaos. Njut varje minut, alla ni som är på plats/på väg till vårt kära Grekland ![]() Lena ![]() |
#5
|
||||
|
||||
![]() Citat:
![]() |
#6
|
||||
|
||||
![]()
Vad fick du betala för Rideways? Har inte bokat nåt än och har lite is i magen. Jag har hittills inte varit på ngn flygplats i världen, där jag inte lyckats hitta en taxi till överkomligt pris. Eller är det så illa på Santo att man måste förboka?
/Netwolf |
#7
|
||||
|
||||
![]()
Du blir inte utan taxi Wolfen, och du hittar garanterat en till överkomligt pris.
|
#8
|
||||
|
||||
![]() Citat:
![]() /Wolfen |
#9
|
|||
|
|||
![]()
Enig med Janne ang hjemreisen; bestill et rom - med pool gjerne.
![]() ![]() |
#10
|
||||
|
||||
![]() Citat:
![]() |
![]() |
Ämnesverktyg | |
Visningsalternativ | |
|
|