![]() |
|
|
|
#1
|
||||
|
||||
|
Efter mera googlande; har Du någon typ av "toolbar" installerad i IE så prova att avinstallera den, det hjälpte för en med identiskt felmeddelande.
En annan gav upp och installerade Firefox och blev av med problemet så. Det är många i samma båt, nätet kryllar av frågor i ämnet som tydligen uppstått nyligen vid en uppdatering av IE7. Som vanligt mao. Dagens problem uppstod vid lösningen av ett tidigare. //PO |
|
#2
|
||||
|
||||
|
Tack så jättemycket för förslag på åtgärder, har nu provat allt. Nu orkar jag inte mer, men i övermorgon tror jag att jag återgår till IE6.
Hjälper inte det, då kastar jag ut datorn ![]() ![]() // Helén
|
|
#3
|
|||
|
|||
|
Sonen fick problem med Java när han spelade Runscape. Då visade sig att felet var att han hade gamla Javisar kvar i systemet. Efter att ha avinstallerat alla gamla Java så fungerade Javan igen.
birgitta |
![]() |
| Ämnesverktyg | |
| Visningsalternativ | |
|
|