![]() |
|
|
|
#1
|
|||
|
|||
|
Jag har varit flera gånger nere på Rhodos när det har både varit EM o VM i fotboll o då kan jag säga att stränderna är nästan tomma när ens eget land spelar o sen kommer alla när matchen är över.
Jag kan erkänna har själv suttit o tittat på fotboll där nere på storbildstv bara för att få vara med om stämningen. Kommer säkert att bli en kanonstämning när Sverige möter Grekland o säkert jätte tomt på stränderna o alla ställen där fotbollen sänds på tv jätte mycket folk..
|
|
#2
|
||||
|
||||
|
Den kvällen är vi också på Rhodos
Riitta
|
|
#3
|
||||
|
||||
|
Om någon kommer till Kamari på Santorini när matchen spelas, försök spana in "BABSAN", hon kommer att se matchen på HOOK BAR
. Bästa TV-baren på kvällen där! Men var där i tid!!!! Hon kommer att ha en gul tröja på sig, plus en GUL KEPS på knoppen!MVH Yeasou
|
|
#4
|
|||
|
|||
|
Eftersom Sverige Greklands spelas kl 2145 lokal tid så är det säkert tomt på stränderna :-)
|
![]() |
|
|