![]() |
|
|
|
#1
|
||||
|
||||
|
Äger ingen kalimeratröja och är inte så säker på att den skulle användas om jag beställde en...gillar nämligen inte "icke figursydda t-shirts"
Har i någon tidigare tråd sett att det varit linnen på gång...i så fall skulle jag kunna överväga att köpa ett Däremot kommer jag att vara i Rethymnon 25/5-1/6 så jag kommer hålla utkik efter "din tröja"... Malin |
|
#2
|
||||
|
||||
|
Ja, vi anlända Rethymnon sent på kvällen den 27 Maj!!! Hustrun lär ha sin tröja på de dagar vi stanna i Rethymnon innan vi fara vidare till öarna.
Håll utkik!!! Vi ska därtill en kväll besöka den illustra tavernan där ägaren hotade gäst med träplanka när maten ej passade.... En kalimeraträff därdtädes skulle sitta fint i brännbollsyrans tecken!!!! Medtag hjälm och kevlarväst!!! Arne Med fortsatt elakt ryggskott |
![]() |
|
|