Kalimera Grekland

Gå tillbaka   Kalimera Grekland > Ordet är fritt > Om Kalimera

 
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Prev Föregående inlägg   Nästa inlägg Next
  #6  
Gammal 2005-05-17, 19:43
Briges avatar
Brige Brige är inte uppkopplad
 
Reg.datum: feb 2005
Ort: Jättendal, norra Hälsingland
Inlägg: 288
Standard Sv: Ta ut på papper

Citat:
Ursprungligen postat av Kalimera

Brige, det finns ingen spärr eller något annat inlagt på CD:n, det ska gå att skriva ut precis lika enkelt som vanligt. Hoppas att du löser felet.
Hrm Nu var det ändå så att, INGEN av oss hade "rätt" Jag kollade väldigt noga och markerade "alla sidor", då kom endast FÖRSTA sidan ut Markerade sedan "sida 1--4", då fick jag endast första sidan. DÅ markerade jag "varje ram för sej", istället för "som på skärmen"...och SI, undret inträffade. Visserligen kom det ut tre ex i början som jag inte hade nytta av, (la tillbaka dom i skrivarens pappersbehållare, recykling helt enkelt) men SAMTLIGA sidor som jag så hett eftertraktade trillade snällt ut ur min färgskrivare.
Det där med tanken på upphovsmannarätt var väl ändå inte konstig? Janne, du lägger ju ner ett jättejobb och ditt material ÄR ju ditt, eller hur??
Vänliga hälsn. från Hälsingland, där det SNÖADE i morse

//Birgitta
Svara med citat
 


Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 05:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
KALIMERA & TA DET LUGNT